top of page
strip9.png

שאלות ותשובות

למה בכלל צריך אתר? כמה זה יעלה? האם וויקס מתאימה לי? אפשר יהיה לקדם אותו בגוגל?

לפני הכניסה לתהליך של בניית אתר עולות המון שאלות. ריכזתי כאן את התשובות החשובות לשאלות החמות שאני נשאלת לרוב.  

לא מצאת מענה לשאלתך? אשמח לקבל שאלות נוספות, להשיב ולשתף....

strip8.png
 • למה בעצם אני צריך אתר? ומהו אתר אינטרנט מוצלח?
  בעולם הדיגיטלי, אתר האינטרנט שלך הוא הבמה המרכזית שלך. ככל שהוא יהיה מזמין, כך גולשים ירצו להיכנס ולהתרשם ממה שיש לך להציע. אתר אינטרנט מוצלח הוא אתר שמייצר מערכת יחסים, שנותן לגולשים תחושה שיש להם על מי לסמוך, שמעביר את המסר כמה שיותר מהר וכמה שיותר ברור, שמניע לפעולה והופך לקוחות פוטנציאלים ללקוחות משלמים.
 • לבנות אתר זה בטח תהליך ארוך, לא?"
  תהליך בניית אתר ממש לא חייב להיות ארוך! העיצוב הראשוני של אתר וויקס לוקח כשבוע. מכאן, משך זמן העבודה תלוי בשיתוף הפעולה בינינו. ככל שאקבל מהר יותר את החומרים הדרושים לבניית האתר, וככל שתבוצע הגהת הטקסטים והעברת הבקשות לשינוי במהירות – כך נוכל לסיים מהר יותר. מניסיון העבר, אני יכולה לומר שעליית אתר לאוויר לוקחת ברוב המקרים בין שבועיים לחודש. האתר עולה, כמובן, רק לאחר קבלת אישור מצדך.
 • כיצד נקבע עיצוב האתר​?
  טרם אתחיל בעיצוב, נקיים תהליך קצר וממוקד של הכרות, במהלכו אלמד את אופי העסק, הצרכים השיווקיים, ערכי המותג, מי קהל היעד ועוד. לאחר מכן אבקש ממך חומרים שיכנסו ל"תיבת השראה" ובעזרתם אתחיל בעיצוב ובניית אתר wix שישקף את הערכים ואת הייחודיות שלך וישרת את המותג על הצד הטוב ביותר.
 • מה העלות של בניית אתר ב wix?
  מחיר בניית אתר וויקס תלוי במספר פרמטרים, בהם: מספר העמודים באתר, צרכים מיוחדים, האם בוחרים בתבנית מוכנה מראש או מעצבים תבנית חדשה וייחודית רק לך. את כל הפרטים האלו אברר בשיחת ההכרות שלנו ולאחריה אעביר הצעת מחיר מפורטת שתכלול גם את אופן התשלום. לכל אורך הדרך, אני מקפידה על שקיפות מלאה, ליווי בתכנון התקציב ועמידה בתנאים שסוכמו ביננו.
 • האם אוכל לראות את התקדמות העבודה בזמן בניית האתר?
  בוודאי. לאחר בניית העיצוב הראשוני, אעביר לך קישור בו ניתן לצפות בהתקדמות עיצוב האתר, כך שניתן לראות בדיוק מה נשאר עוד לעשות, כמו גם להתחיל בביצוע הגהות ותיקונים – כל זאת על מנת להבטיח יעילות בניהול הזמנים ועלייה מהירה לאוויר.
 • האם האתר מתאים לצפייה במכשירים סלולאריים?
  בוודאי! מערכת אתר וויקס מאפשרת להתאים וליצור גרסה עבור טלפונים חכמים וטאבלטים, כך שחוויית הצפייה תהיה מושלמת מכל מכשיר. יתרה מכך, דפדפן גוגל לא מקדם אתרים ללא גרסה מותאמת לגלישה בניידים ולכן, ההתאמה לנייד כל כך חשובה. ההתאמה לגלישה בניידים מתבצעת רק לאחר סיום תהליך העיצוב והזנת התכנים.
 • אני פונה לשוק הבינלאומי. האם ניתן  ליצור אתר באנגלית?
  שוב התשובה היא – כמובן! מערכת וויקס לבניית אתרים מאפשרת לצקת תכנים בכל שפה אל תבנית העיצוב שלך. במערכת ה-Multilingual של וויקס האתר שלך יכול להפוך לדו לשוני או רב לשוני. במידה והאתר שלך הוא רב לשוני, ניצור כפתור המציג מעבר בין שפות, כך שלקוחותיך יוכלו לנווט באתר בקלות.
 • האם תהיה לי אפשרות לשדרג או לשנות את האתר בעתיד?
  בהחלט. בדיוק כמו שאפשר לשפץ את הבית, כך ניתן לשנות או לשדרג אתר אונליין. רק עם הרבה פחות רעש ובלאגן :) לאתר וויקס יש מערכת ניהול תוכן המאפשרת לעדכן את האתר בזמן אמת, כך שבמידה ויוצאים במבצע כלשהו או בקמפיין שיווקי, ניתן לעדכן פרטים אודותיו בקלות ובמהירות. כמו כן, תמיד ניתן לשדרג, לשנות טקסטים, להוסיף עמודים, גלריות תמונות, חנות מסחר אלקטרוני, בלוגים ואפליקציות. ואגב, לא רק שאפשר לשדרג – חשוב מאוד לשדרג, לעדכן ולחדש בתוכן איכותי ואותנטי על מנת לעזור לקידום האתר בגוגל, שכן, כל עדכון שכזה מאותת לגוגל שהאתר חי ופעיל.
 • ומה עם שיווק? האם ניתן לקדם אתרי וויקס?
  חד משמעית כן. מערכת וויקס לבניית אתרים עומדת בחזית הטכנולוגיה הדיגיטלית ומתאימה את שירותיה לצרכים השיווקיים של לקוחותיה. בתחילת דרכה היא נבנתה במערכת פלאש שהתנגשה עם מנוע החיפוש של גוגל, אך לאורך השנים נעשו עדכונים והתאמות שהפכו את הכלי לפשוט וידידותי למשתמש ולמנועי החיפוש ובראשם google. בנוסף, wix מספקת כלים ומדריכים ברורים ומפורטים, בהם SEO wiz, שמסבירים בצורה פשוטה כיצד להשתמש באלמנטים השונים לטובת שיפור הקידום וקבלת תוצאות מעולות!
 • כיצד אוכל להגיע לתוצאות מקסימליות עם האתר שלי?
  פשוט מאוד, להישאר בעניינים, לעדכן ולטפל באתר באופן רציף. מומלץ מאוד להשקיע בתוכן האתר ובהעשרתו. כיום, קידום האתר בתוצאות מנועי החיפוש משתפר הודות לתוכן איכותי ואותנטי באתר. כלומר, ככל שישולבו יותר תכנים איכותיים ורלוונטיים באתר שלך, כך הוא יטפס למקום גבוה יותר במנוע החיפוש של google. חשוב לקחת בחשבון שקבלת תוצאות מקסימליות הוא תהליך שלוקח זמן, מצריך עבודה, מחקר והשקעה כספית. אם החלטת לעשות שימוש בקידום ממומן, מומלץ להיעזר באנשי מקצוע.
 • אני צריך להנגיש את האתר שלי?
  אתרים נגישים מאפשרים לאנשים עם מוגבלות פיזית או קוגניטיבית לגלוש כמו כולם. החוק מחייב את כל מי שעושה שימוש באינטרנט כדי לספק שירות או מידע אודות השירות להנגיש את האתר, לפי תקן ישראלי 5568. חובה זו חלה על גופים ציבוריים ופרטיים הפועלים למטרות רווח או שלא. מעבר למחויבות החברתית ועמידה בחוקים ובתקנות, הנגשת אתר אינטרנט מעלה באופן משמעותי את דירוג האתר במנועי החיפוש ובכך מאפשרת גישה לקהל יעד גדול יותר. כלומר, אתרים נגישים הם אתרים טובים יותר ורווחיים יותר.
strip4_edited.png

יש לכם שאלה?

מוזמנים לפנות אלי בוואצאפ,

נחזור בהקדם האפשרי. 

bottom of page