top of page
  • Dina Lerner

חדש במדף - כי אנחנו רוצים אתרי וויקס שעובדים.

עודכן: 13 ביולי 2021

חדש במדף.. הצגה קצרה של כמה מהדברים החדשים והמהותיים שעלו לאוויר במערכת וויקס, אבל לא רק.. גם כמה נקודות חשובות שנוגעות באפשרויות לשידרוג אתר הוויקס שברשתוכם.

המסר החשוב הוא, הישארו מעודכנים, אתר האינטרנט הוא כרטיס הביקור שלכם, זו הנוכחות הדיגיטלית וחשוב לעשות רושם ראשוני טוב. אז קדימה לעבודה ...

אתרי וויקס רספונסיבים

למעשה אתרים רספונסיביים הם אתרים שמשנים את עצמם בהתאם לסוג המכשיר שממנו צופים, נקודה קריטית בחווית המשתמש של הלקוחות שלנו לכן בוויקס שמים דגש על פיתוח אלמנטים המתרחבים לרוחב המלא של המסך. כמו סטריפים , עמודות ולאחרונה וממש חדש, אפשר ליישם את זה גם על תצוגת הפוסטים בבלוג.

ב- Wix ממליצים להשתמש ברכיבים ברוחב מלא באתרים, לשם כך נועדו הסטריפים והעמודות, למעשה הם קונטיינרים שאפשר להכניס לתוכם את התוכן שלנו, תמונות, טקסטים, אלמנטים גרפים ועוד. חשוב מאד להקפיד ולשמור את התוכן, בתוך "גבולות הגיזרה שלנו" שהם הקווים האנכיים המקווקוים, כך שהאלמנטים הגרפיים יופיעו כראוי בגדלי המסך השונים.


וויקס קוד- מערכת סגורה אמרתם? אז זהו שכבר ממש לא!

אפשר להוסיף לאתרי וויקס קוד! אפשר לעשות זאת בדרכים שונות, תוכלו לתכנת ולהתאים פונקציונליות לאתר בהתאם לאופי העסק, האם יש לכם צורך מיוחד שמצריך קוד? אז עכשיו זה אפשרי. היתרון של - Corvid by wix הוא שהמערכת מספקת פיצ'רים ואופציות תכנות שמאד יעזרו לשפר את האתר ואת חווית המשתשמש של הלקוחות שלכם. Corvid by wix משפר את העורך, כך שאפשר יהיה לבנות ישומיי אינטרנט ואתרים חזקים. אפשר להגדיר רשימות DATABASE, ליצור אתרים עשירים בתוכן בעזרת דפים דינמים למשל, להוסיף טפסים מותאים אישית, ולשנות את התנהגות האתר באופן דינמי.

אוטומציה

האמת שזה לא כוכלך חדש, אבל משתפר ומתפתח כול הזמן. מערכת האוטומציות בוויקס היא כלי עבודה שיכול לעשות שינוי משמעותי בתהליכי העבודה בעסק. Wix Automations הוא כלי עזר המאפשר בהתאמה אישית לבצע משימות יום יומיות בעסק שלכם, הוא מייעל את תהליך העבודה שלך וחוסך זמן במשימות ידניות, עם לחיצות בודדות בלבד. אתה יכול לשלוח מיילים אוטומטיים למבקרים שלך, מייל תודה ללקוחות שביצעו רכישה בחנות, להזכיר להם על החשבוניות שלהם, נרשמו לרשימת התפוצה שלכם? אתם יכולים לייצר מענה אוטומטי לכל הרשמה באתר, למשל: שהתקבלה הפניה, להודות על ההרשמה ושתשמח להיות בקשר... אני ממליצה, שווה בדיקה! **צריך לדעת – מעל 2 אוטומציות זה בתשלום נוסף ולא כוכלך זול, אבל שווה.

Analytics Overview

אפשר לעקוב בקלות אחר סקירות של Wix Analytics הן מציגות את מדדי המכירות, התנועה באתר ואת מדדי הלקוחות בסיכומים חזותיים תמציתיים. התצוגה של הנתונים היא ברורה וקלה לשימוש, הכל זמין עבורכם במבט אחד, תוכל לבחור פרקי זמן שונים כדי להראות כיצד המדדים שלכם משתנים לאורך זמן.


Wix Forms

פיצ'ר טפסים חדש המאפשר לאסוף את כל המידע שאתם זקוקים לו ממבקרי האתר. ברגע שמישהו ממלא את הטופס מייד נוצרת רשומה חדשה ברשימת אנשי הקשר, נרשמים לאתר, פניה למשרה וכו'... מומלץ מאד להוסיף טופס יצירת קשר כדי שלמבקרים תהיה אפשרות נוספת ליצירת קשר ופניה בכתב. טופס הרשמות כמנויי, לבניית רשימת התפוצה, ישנה גם אפשרות לשלם עבור שירות או מוצר במערכת הטפסים של וויקס, תוכלו להתאים אישית את הטפסים לצרכים של העסק ע"י הזזת, הוספה והורדת שדות, כן, ככה פשוט! לאילו שקיבלו לאחרונה, הודעה מוויקס כי באתר עדיין מעודכנים טפסים בגירסה הישנה (זו פניה ללקוחות הרלונטים בלבד), אני מציעה ליצור איתנו קשר ונשמח לעזור במס' 054-571824 מי שלא קיבל - לא צריך לדאוג. **צריך לדעת – יש פונקציות בפיצ'ר כמו הוספת תשלום, שדה נוסף מעל 10 וכו' שיחייבו שידרוג ותשלום עבור האפליקציה.


מערכת בלוג חדשה

החל מה - 31/8/2020 מערכת העריכה (ה-Editor ) של וויקס תפסיק לתמוך ברכיב הבלוג הישן - יש להחליף לחדש. אתם מוזמנים לפנות אלינו לעזרה או להיעזר במרכז התמיכה של וויקס. למי שכבר קיים הבלוג החדש, כי הרי, הוא כבר לא כל-כך חדש, אבל מתחדש כל הזמן! יש אפשריות עיצוב נוספות עם התייחסות לרוחב מלא של מסך ואם אתם מנהלים בלוג מצליח, תוכלו עכשיו גם להרוויח ממנו כסף, לעודד רישום חברים וליצור קהילה נאמנה סביב פרסומי התוכן שלכם.

Search Engine Optimization (SEO)

זה נושא לבלוג שלם. אבל בשני משפטים: אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) פירושה הפיכת האתר שלך לקריא יותר למנועי החיפוש, לשפר את דיוק החיפוש ואת הרלוונטיות של תוצאות החיפוש. וויקס העלתה לאחרונה מגוון כלים שיעזרו לנו בדיוק בזה. למשל: תוכנית SEO אישית, מפת אתר בקלי קלות, בקרה על הגדרות ה- SEO באופן גורף בכל אתר (מומלץ להיעזר באנשי מקצוע), הפניות 301 - עכשיו זה ממש קל, לא נשכח את ה- seo wizard ואת החיבור הישיר לגוגל. חפשו אחר ה- SEO TOOLS.

זהו לסיכום.. יש חדש, הרבה וכל הזמן, אנחנו פה בשביל להנגיש לכם את האינפורמציה (ולא רק לבצע הנגשת אתרים בצורה הטובה ביותר :). נשתדל לעשות זאת עבורכם באופן קבוע לקראת תחילתו של כל חודש, הבא עלינו לטובה (:


זיכרו, חשוב להשתמש בכלים השונים, הם יעזרו לנו לשפר, ולדייק את האתר ובסופו של דבר לקדם אותו בגוגל וכך להצליח להגיע לעוד לקוחות פוטנציאלים עבורינו.

אנחנו מציעים לכם לקבוע איתנו פגישת זום,נעבור על האתר וביחד נבחן איך אפשר להתחדש.

התקשרו אלינו ל- 054-5718242 אפשר גם דרך המייל wixandme@gmail.com

בואו להתחדש איתנו ♥ ♥ ♥

22 צפיות
bottom of page