אתרים בתחום האדריכלות ועיצוב הפנים

July 21, 2017

עיצוב נכון זה לא קסם, זה פשוט עבודה טובה. זה המוטו של דניאל - הום סטייליניג ובחירות יפות, לכן היה לי כולכך קל להתחבר אליה. התרשמתי ממהאישיות שלה, הטעם הטוב, הרצינות ומהתוצאות של העבודה שלה. 

עיצוב נכון זה לא קסם, זה פשוט עבודה טובה. זו לא רק סיסמא זו דרך חיים....

December 17, 2015

TTsTudio  מעצבות מתוך אהבה גדולה לעשייה יצירתית ולצבע. התהליך תמיד מתחיל מבניית אמון הדדי ותיאום ציפיות. האמון נסמך על הקשבה, הבנת צרכי הלקוח ולמידת תפיסת עולמו. 

את רעיה פגשתי לשיחה בבית קפה בכפר סבא, היה קליק מיידי היא באה מעולם העיצוב הגרפי ו...

December 31, 2014

אהבתה הגדולה של מזי ליופי, לפרטים, לחפצים ולאנשים נותנת למזי את ההזדמנות להתחבר למה שעושה לי טוב. כל בית שסיימה לעצב, נותן לה את הכוח להמשיך לבית הבא. להלביש עוד חלל שמארח ומתמזג עם החיים המשפחתיים והאישיים של בני הבית.

מזי לבלב לרנר היא צלמת בנשמתה עם עין חדה לכל...

October 15, 2014

אילנית אופיר אילת מעצבת פנים, מחוייבת ללוות את הלקוח מהרעיון הראשוני ועד לסיום העבודה על הצד הטוב ביותר. היא מאזנת בין מגמות אופנתיות ועכשוויות לבין הרצון להשיג תוצאה אסתטית ופונקציונאלית שתראה טוב לאורך שנים ותביא לידי ביטוי את מטרות הלקוח מהפרויקט.

אילנית אופיר א...

May 14, 2014

בשמת מביאה איתה את היכולת להתבונן באפיזודות מחיי היום יום ולתת להם ביטוי עיצובי עם ניחוח אירופאי. במשך תשע שנים גרה בצרפת עם משפחתה. במהלך השנים למדה סגנונות עיצוב שונים בבית ספר לעיצוב בפריז, התפתחה בציור ורישום וספגה את היופי המקומי.

אני אוהבת את תחום ההום סטיילינג הו...

Please reload

:צרו קשר

חפשו אותי ב: 

וויקס אנד מי - דינה לרנר

עיצוב ובניית אתרים בוויקס

dinalerner@gmail.com

972-54-5718242

ISRAEL

הרשמו לעידכונים

  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • Instagram - White Circle